Ľuboš Bebčák - Referencie

 
Referencie - K. ČipkováK. Čipková, Martin 
 

"Spoluprácu s Ľubošom som vyhľadala sama a môžem sa na neho spoľahnúť. Našli sme alternatívy, s ktorými som spokojná. Nevnucuje klientom to, čo by si nepriali sami alebo čo by bolo nevýhodné. Má široký prehľad vo svete financií a vie dobre a odborne poradiť. Spoluprácu s ním môžem len odporučiť."

Referenciu si môžete overiť tu

 


 

R. Čandová, Žilina

"Vďaka spolupráci s Ľubošom som lepšie porozumela svetu financií. Pomohol mi tak, aby to bolo čo najlepšie a najvýhodnejšie pre mňa, nesnažil sa mi nanútiť niečo čo som nepotrebovala. Presvedčil ma jeho seriózny a hlavne ľudský prístup, s akým som sa ešte nestretla. Má prehľad a dokáže veľmi užitočne poradiť a predovšetkým pomôcť."

Referenciu si môžete overiť tu


 

Manželia Tichí, Snežnica

"Ľuboš Bebčák je veľmi spoľahlivý a ochotný. Vždy nám bol k dispozícii, keď sme potrebovali pomôcť ohľadom financií, alebo riešenia poistnej udalosti.

Pomohol nám aj pri refinancovaní nášho hypotekárneho úveru, pri ktorom sme dostali nižší úrok. Uzatvárali sme aj s poistné pre nás a našu dcéru a sme veľmi spokojný. Spoluprácu s ním môžem len odporučiť."

Referenciu si môžete overiť tu
 


 

L. Košová, Žilina

„Ľuboša poznám už roky a preto môžem spokojne tvrdiť, že je to úprimný a spoľahlivý človek. Pomohol mi so správnym investovaním mojich peňazí, ponúkol prehľad v mori rôznych ponúk a teraz viem, že o moje peniaze je dobre postarané.

Dôverujem mu ako málokomu. Dáva si záležať na tom, aby to, čo robí, robil poriadne. Je radosť s ním spolupracovať, so stretnutí vždy odchádzam s úsmevom. Vrelo odporúčam kontaktovať ho (najmä dámam).“

Referenciu si môžete overiť tu.

 

 

Referencie - finančný sprostredkovateľ žilina

Manželia Ševčíkovci, Kysucké Nové Mesto

"Som veľmi spokojná s prácou Ľuboša Bebčáka. Znížil nám poistné na auto, vysvetlil čo zo starými, nie veľmi výhodnými, poistkami a uzavrel nové, vysvetlil nám aj dôchodkovú reformu a pomohol s možnosťami okolo nej. 

Dúfam, že naša spolupráca bude pokračovať (aj pri blížiacej sa hypotéke) a teším sa na ňu. Odporúčam spoluprácu aj iným."

Referenciu si môžete overiť tu

 


 

Referencie - finančný najlepší poradca Žilina

V. Sura, Žilina

"S Ľubošom sa poznám dlhšiu dobu. Pri jednej zo spoločných debát som pochopil, že finančné záležitosti vôbec nemám vyriešené ideálne. Dohodli sme sa na spolupráci, pri ktorej mi stručne vysvetlil ako funguje dôchodok a urobil všetko pre to, aby som využil všetky možnosti (o ktorých som ani nevedel) na jeho navýšenie.

Vzhľadom na zložité okolnosti v mojich financiách mi Ľuboš predostrel niekoľko možností, ako situáciu môže vyriešiť a dal mi čas na rozmyslenie. Dohodli sme sa, že vyskúšame tú najvýhodnejšiu, ale najriskantnejšiu možnosť. Trvalo to vyše mesiaca, ale vďaka Ľubošovým znalostiam a kontaktom všetko vyšlo ako malo. A to aj napriek tomu, že aj pracovníčka banky si myslela, že to nevyjde.

Teraz mám finančné záležitosti vyriešené výborne, Ľuboš sa v tom vyzná."

Referenciu si môžete overiť tu

 


Bebčák OVBM. Kováč, Žilina

"Chcem poďakovať pánovi Bebčákovi za jeho pomoc. Keď sme sa prvý krát stretli, tak som hneď vedel, že to je ten pravý profesionál, ktorý vie čo robí. Je veľa ľudí, ktorí sa tvária, že chápu finančníctvu, ale nie je to tak.

Pán Bebčák rieši veci veľmi rýchlo a spraví pre klienta možné aj nemožné. Viem, že ak budem riešiť svoje financie, tak práve s ním. On je ten pravý, s kým sa to oplatí riešiť. A ešte veľmi vám chcem poďakovať, pán Bebčák."

Referenciu si môžete overiť tu

 

Kontakt

Ľuboš Bebčák
Hviezdoslavova 6
010 01 Žilina

0911 781 352

© 2014 Všetky práva vyhradené.

Tvorba webu zdarmaWebnode